Головна Листи Тільки на армію: почесна громадянка міста Володимира Людмила Патлашинська підтримала наших захисників

Тільки на армію: почесна громадянка міста Володимира Людмила Патлашинська підтримала наших захисників

871

Уже п’ята збірка поезії Людмили Патлашинської «Минуле болить, а майбутнє кличе до єдності», що побачила світ за два місяці до ювілею поетеси, вмістила нові віршовані та прозові твори, що, як завжди, присвячені любові до рідного краю, до України та війні, яка прийшла на нашу землю у 2014 році. Тож не дивно, що відома поетеса, письменниця, краєзнавиця, членкиня міського осередку «Союзу українок», педагог із 40-рчним стажем та борчиня за незалежність України вирішила передати виручені від продажу книги кошти на потреби ЗСУ.

До слова, Людмила Сильвестрівна – перша володарка звання почесного громадянина саме міста Володимира. Під час вручення нагороди на сесії міської ради вона запропонувала депутатам міської ради придбати її збірку і таким чином підтримати ЗСУ.

Передати виручені від продажу кошти в сумі 3500 гривень Людмила Сільвестрівна вирішила дружині загиблого військовослужбовця Ірині Смірновій, яка займається волонтерською діяльністю з 2015 року. Пані Ірина повідомила, що саме зараз ведеться збір коштів на монокуляр.

Ще тисячу гривень передала поетеса голові ГО «Крила матері» Діані Шевчук. Очолювана нею громадська організація займається плетінням маскувальних сіток та костюмів “кікімор” для військовослужбовців, а також допомагає пораненим у шпиталі.