Головна Листи Центр реабілітації учасників бойових дій у Луцьку готовий прийняти нових пацієнтів

Центр реабілітації учасників бойових дій у Луцьку готовий прийняти нових пацієнтів

1546

36-річний армієць Ігор Кримчук відновлюється після мінно-вибухової травми. Отримав її на Луганщині два місяці тому. Каже, було кілька операцій. Медики ногу та руку врятували, але до повної рухової активності кінцівок ще далеко. Тому нині перший помічник чоловіка — лікар реабілітолог.

Нині у Медичному центрі реабілітації учасників бойових дій, що працює на теренах Луцької громади, таких, як Ігор, — семеро. До послуг пацієнтів: гідромасажні ванни, басейн для витяжки хребта, циркулярні душі, душ Шарко, шість залів лікувальної фізкультури. Усе безкоштовно і на тривалий час. Чи готовий заклад до потоку критичної кількості пацієнтів — сьогодні з’ясовував Луцький міський голова.

 
 
 
 
 

“Декілька років тому ми відкрили Центр реабілітації учасників АТО. За час його роботи ми побачили, що є необхідність в розширенні. Площу центру розширили майже вдвічі, за рахунок приміщення першої поліклініки. Сьогодні ми в чергове ознайомились з його роботою, адже, на превеликий жаль, вона є актуальною, як ніколи.

Хочу звернутися до всіх військовослужбовців, ветеранів: якщо у вас є необхідність — звертайтеся будь ласка до нашого центру реабілітації. Тут є величезна кількість видів реабілітації: і опорно-руховий апарат, і психологічна реабілітація, та інше. Є кваліфікований лікарський персонал який має значний досвід роботи. Тут нададуть кваліфіковану допомогу і приділять максимальну кількість уваги для того чи іншого пацієнта”, – зазначив міський голова Ігор Поліщук.

 
 
 
 

Нині пропускна спроможність Центру — 150 людей у день. Що цікаво, відновлюватися тут можуть, як військові, так і цивільні. Перші поза чергою, другі — по мірі просування списків. Головне мати направлення від сімейного лікаря. Далі про пацієнта дбатимуть понад десяток різних спеціалістів.

Центр реабілітації учасників бойових дій — ошатна двоповерхова споруда на 1800 квадратних метрів. Запрацював у жовтні 2019-го. Після реорганізації, став комунпідприємством з чітко визначеним профілем: фізична та психологічна реабілітація, мобільна паліативна допомога. Усе згідно програми медичних гарантій НСЗУ. За сприяння держави та міста у Центрі було проведено дороговартісні будівельні роботи. Додалося чимало кабінетів, модернізували соляну кімнату.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Реабілітаційний центр — сучасний та прогреснивний. Має супер-обладнання і талановитих спеціалістів. Тут щоденно відбуваються збори команди для створення індивідуальної програми під кожного пацієнта. А сам відновлювальний процес хворого відбувається в рамках біопсихосоціальної моделі медицини, основний принцип якої — зрозуміти і допомогти.

КП “Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади” знаходиться за адресою: м. Луцьк, пр. Волі 66а. Телефон реєстратури – 0504389751.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)