Головна Листи Туризм на Волині у період воєнного стану

Туризм на Волині у період воєнного стану

599

Про стан туристичної галузі в області, особливо у розрізі територіальних громад, правила та певні обмеження, пов’язані із воєнним станом та орієнтованістю «внутрішнього туризму» говорила в ефірі брифінгу Волинської ОВА начальниця відділу туризму та курортів профільного департаменту облдержадміністрації Інна Слободюк.

«Про відпочинок нам зараз соромно говорити. Однак час від часу усім потрібне перезавантаження та психологічний відпочинок. Разом з тим, велика частина саме туристичного збору надходить у бюджет: а це виплати на цільові програми, медицину, культуру, освіту, благоустрій та створення нових робочих місць. Статистика говорить про те, що 25 туристів створюють одне робоче місце», – розповіла Інна Слободюк.

Щодо правил, заборон та обмежень під час воєнного стану, подорожуючим слід врахувати:
▪️безпечність обраної локації/регіону;
▪️графік роботи туристичних локацій;
▪️перелік укриттів на маршруті;
▪️маршрути, що не пролягають прикордонними територіями;
▪️дію комендантської години.

Варто відзначити, що зважаючи на ситуацію, волиняни віддають перевагу внутрішньому туризму. Тому у громадах області стали більше уваги приділяти розвитку місцевим туристичним об’єктам, екскурсіям, музеям, ярмаркам, локаціям тощо. Більшість заходів є безкоштовними і спрямовані на підтримку внутрішньо переселених українців, військових та їх родин, а також є просвітницькими для молоді, яка хоче краще пізнати свій край.

Детальніше про це – у відеобрифінгу Волинської ОВА https://bitly.ws/VU4U.