Головна Листи У Ковелі 50 відсотків теплової енергії планують виробляти за рахунок альтернативних видів...

У Ковелі 50 відсотків теплової енергії планують виробляти за рахунок альтернативних видів палива

749

У Ковелі, аби зменшити споживання газу, продовжують переобладнувати котельні. Зокрема, здійснено реконструкцію об’єкта на вулиці Володимира Кияна, 82. Тут встановили чотири нові котли: два – твердопаливних, два – газових.

На це з бюджету громади виділено 7, 5 мільйона гривень. Роботи проведено власними силами ПТМ “Ковельтепло”.

“Залишилось завершити ізоляцію трубопроводів. Підігрів води здійснюємо твердопаливними котлами. І впродовж опалювального сезону плануємо працювати на альтернативних видах палива. При необхідності будуть запущені газові котли”, – прокоментував ситуацію головний інженер підприємства Василь Заікін.

У місті реконструюють також котельню на вулиці Володимирській, 85. Там буде працювати котел 1,5 мВт. З місцевого бюджету на об’єкт спрямовано 4 мільйони гривень.

“Цей опалювальний сезон для всієї країни буде нелегким. Місто та ПТМ “Ковельтепло” підготовку до нього розпочало ще по завершенні попереднього. Проведені заходи дозволять 50 відсотків теплової енергії виробляти за рахунок альтернативних видів палива. Це досить вагомо на сьогодні. І при нинішніх обставинах дає більшу гарантію, що ковельчани будуть з теплом”, – зазначає міський голова Ігор Чайка.