Головна Листи У Ковелі працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього...

У Ковелі працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства

570

При Ковельському міському центрі соціальних служб діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Спеціалісти безоплатно надають оперативну і фахову допомогу тим, хто постраждав чи перебуває у кризовій ситуації і потребує екстреної допомоги.

Нещодавно фахівець з соціальної роботи спільно з членами мобільної бригади за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, інспектора зв’язків з громадськістю ВОНС м. Ковеля УПП у Волинській області здійснили плановий виїзд. У ході профілактичної роботи відвідано сім’ї, в яких було вчинене домашнє насильство.

Під час візитів постраждалим надано психологічну підтримку, консультації з питань особистої безпеки та рекомендації з вирішення конфліктних ситуацій. Також роздано інформаційний матеріал щодо профілактики домашнього насильства, контакти суб’єктів соціальної роботи, які надають допомогу.

З кривдниками проведено соціально-профілактичну роботу про недопущення повторних випадків домашнього насильства, уникнення та вирішення конфліктних ситуацій мирним шляхом. Наголошено, що за скоєння насилля в сім’ї чи невиконання спеціальних заходів, передбачених у Законі України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” зловмисник несе кримінальну, адміністративну та цивільно-правову відповідальність.

Викликати мобільну бригаду можна, подзвонивши на “гарячу лінію” за номерами0335261748, 0507772291, 0678039802 або за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106.

Ковельський міський центр соціальних служб