Головна Листи У Ковелі працює центр психосоціальної підтримки для дітей

У Ковелі працює центр психосоціальної підтримки для дітей

453

​У Ковелі на базі ЗЗСО №8 створено центр психосоціальної підтримки Товариства Червоного Хреста України. Приходять сюди діти, які приїхали у наше місто через війну, а також юні ковельчани. Тут вони спілкуються, малюють, розповідають про себе й свої почуття.

 

 

​За словами координаторки Анни Шуляр, спочатку вони відшукали приміщення — з цим допомогло керівництво школи, підготували проєктну заявку. Завдяки вдало виконаній роботі Ковель від Червоного Хреста України на реалізацію проєкту отримав міні-грант – 170 тисяч гривень.

За ці кошти провели ремонт, закупили меблі, обладнання, ігри, проєктор, екран. З лютого розпочали проводити заняття. Їх організовують волонтери Микола Гайдук та Оксана Арутюнян, які пройшли курс з соціально-психологічної роботи. За п’ять місяців у центрі побувало 870 дітей.

Волонтери тут працюють, щоб діти отримали підтримку, яка їм зараз так необхідна. Для відвідувачів організовують показ мультфільмів.

– Теми часто придумуємо спонтанно, інколи їх пропонують діти. Нещодавно вони замовили кінетичний пісок, з яким люблять працювати. Дуже подобається усім чаювання, яке проходить на завершення зустрічі, – розповідає Микола.

Команда психосоціальної підтримки докладає максимум зусиль для того, щоб зняти емоційну напругу у дітей, відновити почуття безпеки, а ще корисно провести час.

– Надаємо простір для знайомства, спілкування. У перспективі плануємо, що з дітьми працюватиме психолог. Ця платформа завжди відкрита для творчості і теплих зустрічей. Ласкаво просимо, – говорять у Червоному Хресті.