Головна Листи У Ковелі відкрили інтеграційний простір для взаємодії нових містян та місцевих жителів

У Ковелі відкрили інтеграційний простір для взаємодії нових містян та місцевих жителів

724

Ковельська громада – одна з тих, хто прийняв найбільшу кількість переселенців на Волині. З початком повномасштабного вторгнення місто активно співпрацює з благодійними організаціями та фондами, які опікуються внутрішньо переміщеними особами. Один із таких – БФ “Рокада”, що має 20 років досвіду такої роботи і реалізовує соціальні проєкти.

На базі Ковельського фахового медичного коледжу з’явився простір, який буде зручним майданчиком для створення спільних ініціатив серед місцевих мешканців, внутрішньо переміщених осіб та влади.

На його відкриті  підбили підсумки реалізованого проєкту.  На зустрічі з директоркою Ковельського фахового медичного коледжу Оленою Григолою, представниками БФ “Рокада”, жінками ВПО та представниками громади побувала заступниця міського голови Наталія Маленицька:

“Ми маємо створити для людей, які втратили домівки і приїхали до нас, максимально комфортні умови. Спільно з благодійним фондом та медичним коледжем у нас гарно вийшло поєднати зусилля. Дуже добре, що навчальний заклад обласного підпорядкування пішов назустріч і надав простір для реалізації проєкту. Хочеться, щоб люди, які приходитимуть сюди, почували себе, як вдома”.

На ремонт кімнати з бюджету громади на обласний бюджет була виділена субвенція 200 тис. грн, з яких освоєно 150 тис. грн, фінансування благодійного фонду – 140 тис. грн (оргтехніка, меблі, дитячі ігри тощо).

Основне завдання новоствореного простору – просувати соціальну згуртованість та сприяти зростанню та сталому розвитку Ковельської громади з її «новими містянами»; забезпечити інтеграційний процес шляхом проведення спільних заходів, занять, тренінгів, тематичних зустрічей тощо.

Проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

 

Про Ковель