Головна Листи У Ковелі видали збірку спогадів про колишню керівницю бібліотеки — Галину Божик

У Ковелі видали збірку спогадів про колишню керівницю бібліотеки — Галину Божик

544

Вона об’єднувала навколо себе добрих людей та добрі справи. Галина Божик понад 30 років очолювала колектив закладу КЗ «Публічна бібліотека», була заслуженим працівником культури України.

Рік тому, у перший день літа, цієї прекрасної жінки не стало. Але для багатьох вона залишилась у спогадах тих, хто був поруч, кому довелось її знати, працювати з нею, товаришувати.

Аби пам’ять жила про Галину Михайлівну, її рідні, друзі, колеги, однодумці видали книгу: “Галина Божик: талант любити людей, професію і Україну” (спомини, розповіді, публікації). Редактор-упорядник – письменниця, заслужений вчитель України Ніна Горик.

Учора у залі бібліотеки було дуже людно. Згадували, разом плакали, ділились думками, розповідали про найяскравіші моменти, які поєднували з Галиною Михайлівною. Вона ж знову усіх об’єднала теплом тих приємних миттєвостей, які були у минулому.

Усім, хто доєднався до створення збірника, подякувала секретар міської ради Оксана Багнова.

– Спасибі, що бережете пам’ять про цю світлу людину, жінку, яка випромінювала тепло і горіла своєю справою. Вона була патріоткою своєї країни, свого Ковеля, хорошим наставником, другом. На жаль, була… Але вона залишила добрий слід на цій землі. І про це йдеться у збірнику. Вічна і світла пам’ять Галині Михайлівні.

Про Ковель