Головна Листи У Ковельській громаді ремонтуються дороги

У Ковельській громаді ремонтуються дороги

326

Нині у Ковелі активно ведуться роботи з реконструкції ще одного відрізка вулиці Відродження – від Тараса Боровця до МЦ “Спорт для всіх”. Загальна протяжність ділянки – 340 метрів.

Міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев побували на об’єкті, зустрілись з підрядниками— працівниками підприємства ТОВ “Волиньдорбуд”.

У ці дні вони розбирають бетонне та щебеневе покриття, влаштовують новий дорожній одяг, укладають бордюрний камінь, тротуарні доріжки. Найближчим часом займатимуться освітленням, а також облаштуванням нижнього шару асфальтобетонного покриття.

Представник підрядника, начальник дільниці Олег Ярмолюк розповідає, що наразі задіяно шість одиниць техніки, на субпідряді – дві організації. Це дозволяє швидше виконати ремонтні роботи. Планують завершити реконструкцію, яку розпочали у липні, до середини вересня.

Керівники громади  також у Білині  оглянули ремонт дороги, яка перебуває на балансі компанії ДП “СМАД У Волинській області”.

Загалом у нашій громаді буде зроблено 6,8 км – від Ковеля до Білина та на трьох вулицях села — Ковельській, Лесі Українки, Перемоги. Цьогоріч прокладено лише нижній шар асфальтового покриття.

– Хочу подякувати від себе особисто, мешканців нашої громади місцевій службі автомобільних доріг та його керівнику Оксані Грицюк за оперативність у прийнятті рішень, а також підряднику «Волиньдорбуд» за те, що вони надзвичайно швидко виконують роботи, – сказав міський голова Ігор Чайка.

Він зазначив, що міська влада докладе всіх зусиль, аби забезпечити ремонт у Ковелі на вулиці Василя Стуса — ділянки дороги в межах міста, яка веде до села Білин.