Головна Листи У Ковельському районному управлінні поліції облаштували приміщення з системою відеомоніторингу Custody records

У Ковельському районному управлінні поліції облаштували приміщення з системою відеомоніторингу Custody records

874

У Ковельському районному управлінні поліції діє оновлене приміщення з системою відеомоніторингу Custody records. Цей проєкт вдалося реалізувати за підтримки міської влади. На ремонтні роботи було спрямовано три мільйони гривень з бюджету громади.

Нині приміщення управління поділене на дві частини: службову і для роботи з громадянами, все заведено під відеоспостереження, яке тут відбувається 24/7. Чергові також бачать трансляцію зображення з усіх камер спостереження міста та території обслуговування Ковельського РУП. Є облаштований фронт-офіс, де завжди присутній поліцейський, що надасть кваліфіковану допомогу.

Як розповідає начальник Ковельського районного управлінні поліції Андрій Литвин, тепер у них здійснюється фіксація дій, що відбуваються з затриманими особами. Разом з тим подбали про безпеку поліцейського, адже записується і кожен його крок. Тож унеможливлюється як порушення прав громадян, так і безпідставні звинувачення правоохоронців.

 

Всі слідчі дії проводяться в оновлених кабінетах, де є все необхідне для роботи. Є тут кабінети для підписання заяв, дружній до дитини, проведення інтерв’ювання із затриманими особами. Введено і додаткові посади інспекторів з дотримання прав людини.
“Дякую міському голові, що він повірив у цей проєкт, підтримав його і допоміг реалізувати”, – наголошує Андрій Литвин.

За словами Ігоря Чайки, важливо, що і депутати міської ради теж з розумінням віднеслись до цієї ініціативи і дали згоду на фінансування.

 

“Кошти дійсно витрачені для загальної користі, маємо змогу в цьому пересвідчитись. Сьогодні у нашому місті впроваджуються європейські стандарти роботи поліції. А для нас — це безпека міста, дотримання прав наших людей. Спільно ми зробили гарну справу” , – зазначив мер.

По-новому тепер виглядає і територія біля приміщення управління поліції. До слова, про її дизайн подбав сам начальник. Каже, що приємно спостерігати тепер, коли перехожі призупиняються і навіть роблять фото.

Також у Ковелі ефективно діє програма “Безпечне місто”. Запис з 40 камер спостереження, які встановлені по місту, неодноразово допомагав встановити істину та побачити реальний стан справ. Роботу у цьому напрямку планують продовжувати і надалі.