Головна Листи У Луцьку облаштують сквер генерала Андерса

У Луцьку облаштують сквер генерала Андерса

987

Сьогодні на Братському мосту зібрались представники Луцької міської влади та Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку, аби офіційно підтвердити, що сквер, який знаходиться поруч, носитиме назву генерала Андерса.

Найменували його дещо раніше рішенням міської ради. Сьогодні ж заступник міського голови Ірина Чебелюк передала засновнику ГО “Волинський клуб автомобільний” Сергію Прозоровському меморандум про співпрацю, в якому вписано проєкти, які сторони спільно реалізовуватимуть.

 

Ірина Чебелюк зазначила, що невдовзі буде запрезентовано конкурс-ідею та реалізацію самого проєкту, до якого долучиться широке коло суспільства. І, що найважливіше, представники обох країн.

 
 

“Хочу подякувати усім вам за підтримку Польщею України. В цей нелегкий час, в особі кожного представника сусідньої країни, прийміть найщиріші вітання за ту руку допомоги, яку ми зараз отримуємо від вас, – сказала вона. – Місто Луцьк, Волинська область та Польща мають багато спільних сторінок історії. Сьогоднішня подія показує, що це є добрий початок співпраці, який засвідчить повагу до тих людей, які мають спільну дотичну історію до Луцька, України та Польщі. Цей сквер, який вже названо в честь генерала Андерса в подальшому має розвиватися. Цю локацію в місті визначено, і вона матиме свої історичні особливості. Сьогодні ми з паном Консулом Славоміром Місяком та громадською організацією “Волинський клуб автомобільний” посилено працюємо над тим, щоб ця ідея мала креативне та цікаве вираження”.

 
 
 

У свою чергу, Сергій Прозоровський розповів про історію створення клубу та запевнив, що опіка над сквером стане ще одним із напрямків діяльності організації.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)