Головна Листи У Луцьку проведено екологічну акцію “Шевченко єднає Україну”

У Луцьку проведено екологічну акцію “Шевченко єднає Україну”

652

Вчора у парку Героїв Майдану та Небесного Легіону у м.Луцьку працівники Державної екологічної інспекції та Луцької міської ради взяли участь у всеукраїнській акції “Шевченко єднає Україну”, висадивши алею Незламності з 30 саджанців дуба звичайного. Для проведення екологічної акції чотири роки тому були зібрані жолуді з трьох дубів партіархів, одному з яких понад 1000 років, але який досі є життєздатним і дає плоди.

 

Шеченкові дуби ростуть на батьківщині поета на Черкащині, у колишньому маєтку пана Енгельгарда, де малий Тарас прислужував козачком та малював свої перші малюнки, ховаючи їх від пана у дуплі дуба. Вирощені із жолудів саджанці дуба працівники Державної екологічної інспекції у Черкаській області надіслали до всіх областей України в рівній кількості для висаджування дубових алей Єднання. Екологічна акція проведена в ці дні в багатьох куточках нашої держави та символізує єдність України.

В місті Луцьку символічно було обрано місце у парку Героїв Майдану та Небесного легіону та названо алею “Алея Незламності”.

 

 
 
 
 

Відділ екології Луцької міської ради