Головна Листи У Луцьку відбулись урочистості з нагоди Дня Національної гвардії

У Луцьку відбулись урочистості з нагоди Дня Національної гвардії

699

Сьогодні, 24 березня, напередодні Дня Національної гвардії у Палаці культури нашого міста відбулися урочистості. Цього року відзначають 9-ту річницю створення цього військового формування.

 

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.

Звертаючись до колег, командир військової частини 1141 Національної гвардії Василь Гуртовий висловив вдячність за відданість військовій присязі та зауважив, що професіоналізм гвардійців оцінений на найвищому рівні.

 
 

Зі словами вітань до військовослужбовців звернулась заступник міського голови Ірина Чебелюк. “Повноваження функцій Національної гвардії з початку повномасштабного вторгнення посилились. Ви як ніхто усвідомлюєте, що кожен день може принести і тривожні вісті, і неприємні новини, але ви вірите у Перемогу та наше велике майбутнє. Нехай ця віра не згасає у ваших серцях, адже Україна вистоїть та переможе. Нехай Господь посилає вам здоров’я та довгих років життя”, – зазначила вона й з нагоди свята вручила нацгвардійцям відзнаки від міської ради.

 

Нацгвардійців також нагородили подяками та грамотами від керівництва обласної влади. Патріотичні пісні та концертні номери стали символічним дарунком для присутніх.

 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)