Головна Листи У Луцьку завтра на маршрут №1 виїдуть нові автобуси

У Луцьку завтра на маршрут №1 виїдуть нові автобуси

737

Вісім нових комфортних автобусів українського виробництва “Ataman” вже завтра виїдуть на маршрут №1 міста Луцька. Конкурс на перевезення пасажирів за цим напрямком виграла компанія “Транссіті”, яка вже успішно працює в Києві, Чернігові та Білій Церкві. Тепер обслуговуватимуть пасажирів і в нашому місті.

 
 

Представник перевізника Віктор Нестерчук каже, що автобуси “Ataman” вироблені в Черкасах. Збудовані на агрегатній базі японського виробника ISUZU. Мають сучасний двигун екологічного стандарту Євро-5 та розраховані на перевезення 50 пасажирів. Усі облаштовані пандусом, мають просторий салон та широкі двері. Обладнані автономним опалювачем та кондиціонером для водія.

 
 
 
 
 
 
 

Загалом у ТзОВ “Транссіті” в українських містах працює більше 300 автобусів. Втім компанія й надалі планує розширення рухомого складу.

 
 
 

Автобуси “Ataman” справили приємне враження й на Луцького міського голову Ігоря Поліщука, який особисто оглянув їх.

 

“Наша програма, яка полягає в тому, щоб відмовитись від експлуатації старих жовтих “Богданів”, що вже давним-давно віджили свій термін експлуатації, продовжується, навіть попри війну. І таких комфортних, сучасних, нових та якісних автобусів в нашому місті стає більше і буде ставати ще більше. Жовті “Богдани” будуть зникати з доріг нашого міста, тому що вони не екологічні, не комфортні, не безпечні, в тому стані, в якому вони сьогодні пересуваються нашими дорогами. Ці ж автобуси мають доступність для людей з інвалідністю та фронтальне бокове табло”.

Ігор Поліщук розповів, що перевізник “Транссіті” має плани брати участь в конкурсах на перевезення пасажирів і на інших маршрутах, на які обіцяє ставити хороший новий транспорт.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)