Головна Листи У Луцьку знову визначать Індекс благополуччя молоді

У Луцьку знову визначать Індекс благополуччя молоді

839

У 2023 році Луцька міська територіальна громада вдруге приєдналась до когорти громад, які вимірюють Індекс благополуччя молоді (ІБМ). У 2020 році громада вже визначала свій індекс, який складав 0,68 (де 0 – мінімальний показник, а 1 – максимальний).

Не дивлячись на усі випробування, які наразі проживає весь наш український народ, ми й далі хочемо творити якісну молодіжну політику та допомагати молоді розвиватися. А для того, щоб впроваджувати зміни – необхідно чітко розуміти на якому етапі ми знаходимося зараз і чого прагнемо досягнути. Тож, без Вас не обійтися!

Індекс благополуччя молоді – багатофакторне оцінювання стану благополуччя молодих людей на муніципальному рівні. Цей індекс дозволяє легко оцінити та відстежити благополуччя молоді у містах та громадах, які долучаються до розгортання платформи.

ІБМ розроблений UNFPA, Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine в Україні спільно з фахівцями Інституту демографії й соціальних досліджень ім. В.Птухи НАН України та впроваджується в українських містах з 2019 року.

Місцевими партнерами впровадження ІБМ є Луцька міська рада, департамент молоді та спорту та Луцький міський молодіжний центр.

Більше про ІБМ – https://www.youthwellbeing.in.ua/about

Опитування охоплює 49 показників і дає змогу оцінити рівень добробуту молоді у наступних важливих сферах: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

У Луцькій територіальній громаді опитування буде проходити з 01 по 30 листопада 2023 року. Результат буде визначатись також з урахуванням даних муніципальної статистики.

За допомогою Індексу стане зрозуміло, які саме сфери життєдіяльності та розвитку молоді можна вважати найбільш ефективними, а у яких ми потребуємо якісних змін, впровадження інновацій, посилення взаємодії усіх зацікавлених сторін.

Для того, щоб пройти опитування необхідно:

– зайти на платформу https://www.youthwellbeing.in.ua/cities/lutsk

– пройти опитування.

Запрошуємо долучитися до опитування молодь від 14 до 35 років! Оцініть на скільки комфортно Вам жити й навчатися у Луцькій територіальній громаді!

Зробіть життя тут ще комфортнішим!

 

Департамент молоді та спорту міської ради