Головна Листи У місті Володимир у «Слов’янському» парку встановили новий ігровий комплекс

У місті Володимир у «Слов’янському» парку встановили новий ігровий комплекс

838

Віднедавна улюбленим місцем відпочинку володимирської дітвори став новий дитячий майданчик у парку «Слов’янський». Сьогодні цей ігровий комплекс оглянув міський голова Ігор Пальонка разом із народним депутатом Ігорем Гузем, за сприяння якого з державного бюджету надійшли кошти на придбання майданчика.

Ігровий комплекс «Хортиця» вартістю близько 700 тисяч гривень було придбано наприкінці минулого року за кошти, що надійшли у громаду на соціально-економічний розвиток. Планувалось, що майданчик стане частиною нового простору у парку «Слов’янський», де також передбачалось облаштування скейт-майданчика та спортивної зони.

Повномасштабні воєнні дії внесли свої корективи, тож створення урбан-парку поки що відкладається до перемоги. Відтак вирішили встановити уже закуплений ігровий комплекс, аби він тішив дітлахів та батьків, відволікаючи їх від негативних емоцій.

Для встановлення майданчика та облаштування під ним спеціального м’якого покриття було виділено з місцевого бюджету пів мільйона гривень. Таке покриття дуже комфортне, стійке та захищає дітей від отримання травм при падінні.

Комплекс «Хортиця» завдовжки 9,6 м та завширшки  13, 5 м. На майданчику, оздобленому зображеннями козаків, є безліч цікавих ігрових елементів, таких як рахівничка та гармати, а також гірки різних рівнів та форм, канатні сітки та драбина, рукохід, гімнастичні кільця, дошка скелелаза.

Міський голова відзначив, що цей проєкт обов’язково матиме продовження, а поруч із ігровим комплексом таки буде збудований скейт-майданчик, який тішитиме дітей уже після перемоги.