Головна Листи У Нововолинський центр життєстійкості може звернутися кожен мешканець громади

У Нововолинський центр життєстійкості може звернутися кожен мешканець громади

296

Куди звертатися, коли важко? Коли потрібно адаптуватися на новому місці та знову повертатися до життя? Центр життєстійкості – це те місце, куди можна прийти зі своєю проблемою і отримати професійну допомогу від фахівців.

Наталя переїхала до Нововолинська під час війни. На її плечах двоє маленьких діток – 6-річний Ярослав та 3-річна Варвара, а ще – тато з інвалідністю 1-ї групи. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Опинившись у новому місті, далеко від домівки, Наталя переконалася: залишатися сам на сам зі своїми проблемами – це не вихід. Адже саме підтримка спеціалістів і плече, на яке можна спертися, допомагають долати труднощі.

“Неодноразово дівчата стабілізували мій стан, та допомагали дитині. Щирими обіймами, добрими словами та теплом, вони допомагають відновити баланс в сім’ї” – ділиться Наталя.

Нововолинський Центр Життєстійкості працює на базі благодійного фонду “Карітас Волинь” і за минулий місяць допоміг 1 174-м людям. Понад третина з них – це переселенці.

Зараз тут організовані ряд різних активностей: індивідуальні консультації, групові заняття, сімейні тренінги з розвитку батьківських компетентностей, навчання технікам психологічної самодопомоги тощо. Усе – з метою підтримки ментального здоров’я кожного мешканця громади. Адже “ми” – це в рази легше, ніж “я”.

Адреса Центру життєстійкості у м.Нововолинськ: вул.Кауркова, 39А
Звернутися у такий Центр може кожен мешканець громади.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.