Головна Листи У Володомирі реєструватимуть ВПО на отримання фіндопомоги від чеської організації “Людина в...

У Володомирі реєструватимуть ВПО на отримання фіндопомоги від чеської організації “Людина в біді”

776

Упродовж чотирьох днів, з 14 по 17 лютого у Центрі культурних послуг Володимира представники чеської гуманітарної організації «Людина в біді» проводитимуть реєстрацію на участь у  програмі грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, що реалізується за фінансової підтримки американського народу.

У цій програмі можуть брати участь лише ті особи, які набули статусу ВПО з лютого 2022 року та мешкають у Володимирі або на території громади.

Один член сім’ї реєструє всіх інших членів родини. Для реєстрації потрібно надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:
· паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;
· реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) кожної особи, яка реєструється;
· довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО;
· в разі вашого бажання отримати виплату на картку – номер IBAN рахунку (sms або документ з банку).

Найуразливіші домогосподарства будуть відібрані для отримання допомоги в розмірі 2220 грн на місяць на кожного члена родини продовж трьох місяців одним грошовим переказом через ощадбанк або на банківський рахунок.

Як наголошують організатори, реєстрація не гарантує отримання допомоги, адже пріоритет надаватиметься ВПО, які відповідають наступним критеріям уразливості:
· багатодітні сім’ї;
· сім’ї з дітьми, що очолює одна мати (батько або опікун) або ж родина розлучена через воєнний конфлікт;
· сім’ї з людьми похилого віку (60+);
· одинокі люди, літні одинокі люди (60+);
· вагітні жінки;
· люди з інвалідністю;
· особи з хронічними захворюваннями;
· особи з важкими фізіологічними станами;
· сім’ї, що втратили члена сім’ї через воєнні дії;
· особи, які отримали поранення/втрату кінцівок через воєнні дії;
· інші вразливі категорії.

Реєстрація проводитиметься з 14 по 17 лютого включно з 09.30 до 16.00 за адресою: м. Володимир, вул. Данила Галицького, 7.

Обробка даних після реєстрації триватиме не менше ніж місяць. Якщо ваше домогосподарство буде відібрано для отримання грошової допомоги, ви отримаєте SMS повідомлення від організації «Людина в біді» та від банку. Якщо ні – ви будете проінформовані через SMS повідомлення від організації «Людина в біді».

Залишити відгук про процес реєстрації, якість виконання програми та поставити інші питання можна звернувшись на безплатну гарячу лінію 0 800 210 174 (пн.-пт. з 9.00 до 17.00) або надіславши лист на електронну адресу hotline.ukr@peopleinneed.net.