Головна Листи У Володимирі триває капітальний ремонт контейнерних майданчиків для сміття

У Володимирі триває капітальний ремонт контейнерних майданчиків для сміття

516
У Володимирі триває капітальний ремонт контейнерних майданчиків, куди мешканці міста складують тверді побутові відходи. Майданчики встановлюють за новим форматом – вони огороджені, мають накриття, є контейнери для роздільного збору сміття (скло, пластик), – повідомляє КП “Полігон”.
Контейнерні майданчики нового формату почали облаштовувати у місті кілька місяців тому. За цей час вони показали свою ефективність та доцільність. Наразі контейнерні майданчики оновлено на вулицях: Поліської Січі 7, 23, 48, 62 та Хмелецького, 7; Сагайдачного, 5-7; Ковельській, 71; Степана Бандери, 6. Наразі тривають роботи зі встановлення нових контейнерних майданчиків на вулиці: Ковельській 140, 134, 136, 100.
Сучасний майданчик для контейнерів зі сміттям також планують встановити на вулиці Генерала Шухевича (перехрестя навпроти головного корпусу фахового коледжу). Планують оновити майданчик і біля Ковельської, 113. Але спочатку поміркують, куди його перенести, щоб спецтехніка комунального підприємства могла без проблем до нього доїхати.
Нагадаємо, влітку 2023 року набув чинності Закон України «Про управління відходами». Документ запускає реформу управління відходами та наближає наше законодавство до законодавства ЄС. Відповідно до цього Закону, роздільне збирання відходів у населених пунктах має здійснюватися для таких видів відходів, як: папір і картон, пластик, скло, метал. Також повинні створюватися умови для забезпечення роздільного збирання відходів.