Головна Листи У Жидичині відбулась екотолока

У Жидичині відбулась екотолока

1093

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом екології, ГО “Спільна справа +” та Жидичинським Свято-Миколаївським монастирем організували екотолоку на території поруч з монастирем. Захід реалізується в рамках проєкту “Екокультурний простір ПриСтань як елемент забезпечення змістовного дозвілля дітей та молоді Луцької територіальної громади та засіб інтерпретації локальної екоспадщини”. Відбувається він у межах Конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства у 2024 році від управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Організована сьогодні акція є одним з етапів масштабної роботи у напрямку інтеграції старого русла річки Стир у міський простір. В майбутньому тут розмістять інформаційні стенди та доріжки, щоб місцеві жителі могли дізнатися більше про екологічну спадщину старого русла річки, яке було тут до будівництва дороги. Головною фішкою простору “ПриСтань” буде те, щоб спонукати людей не лише гарно проводити тут дозвілля, а й думати і робити щось для покращення території. В амбітних планах є облаштування набережної, що прикрасить та додасть ще одне місце для відпочинку жителів та гостей Жидичина.

До екотолоки долучилися місцеві жителі, працівники управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представники монастиря. Спільними зусиллями можна зробити світ навколо себе кращим.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)