Головна Листи В Рокинях встановлять сучасну станцію очистки води

В Рокинях встановлять сучасну станцію очистки води

550

Луцький міський голова Ігор Поліщук ознайомився із ліквідацією наслідків аварійної ситуації, яка нещодавно сталась на одній із каналізаційно-насосних станцій Луцька на вулиці Лідавській. На території трапився обвал дуже великого колектора, який фактично обслуговує 80 тисяч жителів.

 
 
 
 

“Завдяки швидким та професійним діям працівників КП “Луцькводоканал” не довелось зупиняти водопостачання, тому що ми завчасно придбали необхідні засоби для усунення таких аварій, – каже міський голова. – Зараз за допомогою однієї з найпотужніших в Україні станцій з перекачування та за допомогою сучасних засобів, колектор буде повністю відремонтовано без припинення подачі водопостачання мешканцям. Це дуже рідкісний випадок, коли ремонтують колектор та не зупиняють його”.

 
 
 

Також Ігор Поліщук оглянув станцію очистки води в Рокинях. Тут система, за допомогою якої очищується вода, дуже застаріла, а фільтрація відбувається лише за допомогою піску. КП “Луцькводоканал” відбирає аналізи води. Вона знаходиться в межах, але на граничних значеннях, тому прийнято рішення встановити сучасну станцію очистки води.

 
 
 

“Вже укладено лізингове рішення на придбання модульної системи очистки води, щоб жителям Рокинь поступала максимально якісна вода. Ця модульна система містить свої підвищувані насосні станції та систему аерації. Тому громадянам подаватиметься максимально якісна вода”, – зазначив він.

 

 

 

Управління інформаційної роботи

(777904, 777946, 724727, 777937)