Головна Листи В Шацьку долучилися до міжнародної акції «16 днів проти насильства»

В Шацьку долучилися до міжнародної акції «16 днів проти насильства»

10031

Протягом двох тижнів в Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» проводилось ряд заходів з попередження і подолання насильства в суспільстві.

Про акцію повідомили у Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості.

Днями у сквері селища Шацьк працівниками філії було проведено виїзну акцію з метою привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми – подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, гендерно зумовленого насильства та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Також впродовж 16 днів в приміщенні філії було розміщено тематичний куточок для клієнтів служби зайнятості з матеріалами по протидії торгівлі людьми, порадами для тих хто виїжджає за кордон, телефонами гарячих ліній, буклетами по тематиці, інформаційними матеріалами, які надали фахівці Бюро безоплатної правової допомоги. Кожен зацікавлений мав змогу отримати корисну інформацію.

Саме такі заходи спрямовані в першу чергу на попередження та недопущення будь-яких проявів насильства.

Мій світ без насильства

Домашнє насильство існує в усіх без винятку соціальних групах, з ним стикаються незалежно від рівня доходів, освіти й положення в суспільстві. Це стало вже однією з актуальних проблем сучасності.

Домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Як повідомила Надя Цюп’ях з в рамках цієї акції відділом соціальних служб Територіального центру надання соціальних послуг Шацької селищної ради було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Грабівської сільської ради та проведено профілактичні бесіди з батьками щодо запобігання та протидії домашнього насильства, забезпечення належними умовами для проживання, навчання їх дітей та недопущення зловживання алкогольними напоями, надано рекомендації.

Роздано інформаційні буклети «Протидія домашньому насильству» та пам’ятки «Куди звернутися у випадку домашнього насильства, щоб захистити себе та дітей?».