Головна Листи Вчителі та учні володимирських ліцеїв пройшли навчання щодо організації здорового освітнього середовища

Вчителі та учні володимирських ліцеїв пройшли навчання щодо організації здорового освітнього середовища

650

26 грудня громадська організація “Зелений маяк” спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Володимирської міської ради провели перші заняття для вчителів та учнів ліцеїв громади в рамках відновлення реалізації програми «Школа організації здорового освітнього середовища», що стала переможцем конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді. 

Участь у заході взяли 44 педагоги та 26 учнів. Педагогів ознайомлено з нормативно-правовою та законодавчою базою з охорони здоров’я, пропаганди здорового способу життя, розбудови безпечного та здорового освітнього середовища в ЗЗСО, проведено аналіз сучасного стану здоров’я молоді, поведінкових ризиків щодо здоров’я, способу життя молоді, підготовлено рекомендації по плануванню виховної роботи щодо формування здорового способу життя учнів.

Вчительство та учнівська молодь Володимирської територіальної громади підвищили рівень винесених на навчання тем: «Серцево-легенева реанімація», «Перша допомога при втраті свідомості», «Допомога під час епілептичного припадку та обструкції дихальних шляхів», «Зупинка кровотечі».

Учасники відпрацювали практичні навички в школі надання домедичної допомоги «Врятувати життя може кожен». Організатори зазначають, що в умовах початку повномасштабної війни ця програма стала ще актуальнішою та важливішою.