Головна Листи Військовослужбовці у госпіталях смакуватимуть печивом від володимирських господинь

Військовослужбовці у госпіталях смакуватимуть печивом від володимирських господинь

565

Кілька десятків коробок з печивом, пиріжками та іншими солодкими смаколиками передали працівники виконавчого комітету Володимирської міської ради бійцям 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.  

З пропозицією долучитися нашій громаді до збору смачних гостинців для захисників, які проходять лікування у госпіталях Волинської області, нещодавно звернулися військовослужбовці 14-ї ОМБр. Охоче відгукнулися на це прохання дошкільні та заклади загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади.

За лічені дні педагогічні та батьківські колективи дитсадків, гімназій та ліцеїв наготували безліч смакоти, яка ледь умістилась у багажник автомобіля військовослужбовців, котрі минулої п’ятниці приїхали по солодкий вантаж до міської ради.

Щиро дякуємо матусям, бабусям, вчителям – усім дбайливим господиням, які знайшли час та ресурси на смачну випічку для наших захисників. Сподіваємось, що солодощі з Володимира допоможуть бійцям, які проходять лікування у госпіталях, швидше одужати.