Головна Листи Внутрішньо переміщені особи, які мешкають на Волині, можуть отримати безкоштовні юридичні послуги...

Внутрішньо переміщені особи, які мешкають на Волині, можуть отримати безкоштовні юридичні послуги у громадській організації Волинський Інститут Права

640

Допомога надається в рамках реалізації проєкту «Консорціум захисту України – Захист життя через інтегровану багатосекторну допомогу». Для ознайомлення із можливостями громадської організації в Луцькому міському центрі зайнятості організовано семінар.

Юристи та адвокати організації на семінарі в центрі зайнятості, розповідали як допомагають внутрішньо переміщеним особам розірвати трудові відносини з роботодавцем у так званій «сірій зоні», на території бойових дій. Обговорили можливості працевлаштування за сумісництвом, відкритті власного бізнесу.

Окремо присутнім роз’яснено зміни трудового законодавства щодо захисту права працівників у воєнний час. Повідомлено про особливості укладання та розірвання трудового договору, умови надання відпустки, причини призупинення трудового договору.

На завершення заходу внутрішньо переміщені особи отримали індивідуальні консультації, контакти для юридичної підтримки та вирішенняправової допомоги.