Головна Листи Волинські посадовці працюють над створенням мережі публічних сервісів та послуг

Волинські посадовці працюють над створенням мережі публічних сервісів та послуг

2600

8 листопада відбулася чергова селекторна нарада з питань моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг під головуванням міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак. Участь у селекторній нараді взяли представники структурних підрозділів облдержадміністрації на чолі із керівником апарату Богданом Гончаруком.

До слова, за дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, кожна область має сформувати актуальну мапу мережі надання публічних сервісів та послуг. Відповідне завдання поставлене в контексті реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади. Основна мета створення таких мереж – однакова доступність до якісних державних послуг усіх мешканців країни.

Відтак, учасники сьогоднішньої онлайн-наради обговорили основні аспекти впровадження мереж надання публічних сервісів та послуг на місцях. На розгляд були винесені перші напрацювання зі створення таких мереж конкретно у кожній області.

– На Волині процес формування публічних мереж уже розпочатий. Моделювання мережі надання публічних сервісів і послуг в області відбувається з урахуванням нормативів та методик, затверджених відповідними міністерствами. Впевнений, що досягнемо гарних результатів. Сформована спроможна мережа послуг стане для області дієвим інструментом для ефективного управління, – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Богдан Гончарук.

Заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода наголосив, що до процесу формування обласних мереж надання публічних послуг повинні бути долучені народні депутати України.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.