Головна Листи Володимир-Волинський обладнали стійками для гігієни рук

Володимир-Волинський обладнали стійками для гігієни рук

1789

У Володимирі-Волинському  проведені закупівлі засобів індивідуального захисту. Так, у школах, лікарнях, ЦНАП міста, адміністративних будівлях міської ради встановлюють антисептики для рук та диспансери (дозатори).

Відповідні закупівлі провели в межах протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, – інформують на сайті Володимира-Волинського.

На придбання дезинфікуючих стійок з резервного фонду міста виділили 274 тисячі гривень. Антисептики для рук встановлюють у місцях масового перебування людей.

Нагадаємо, що 28 лютого лютого у міській раді відбулося засідання комісії ТЕБ і НС, на якому обговорили ситуацію з поширенням коронавірусу. Також у Володимирі-Волинському була створена Тимчасова протиепідемічна комісія, яка здійснює координацію роботи відповідних органів міської ради та комунальних підприємств щодо забезпечення своєчасності виконання превентивних заходів.

“Як зазначалося, заклади охорони здоров’я готові приймати та лікувати пацієнтів із COVID-19. Проводиться також перевірка обладнання ізоляторів в школах та закладах дошкільної освіти міста, забезпечення залучених до надання допомоги осіб засобами індивідуального захисту, а лабораторій – витратними матеріалами. Інформуємо перевізників міста та суб’єктів господарювання, що проводять діяльність в місцях масового скупчення людей, про заходи з посилення режиму дезінфекції. У Володимирі-Волинському триває інформаційна кампанія щодо запобігання захворювання”, – зазначила керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ірина Ліщук.

У міській раді закликають долучитися до заходів профілактики, які є звичними для респіраторних інфекцій: регулярно мити руки, уникати місць масових скупчень, у разі необхідності — одразу звертатися до лікарів.