Головна Листи Володимирщина активно готується до початку опалювального сезону

Володимирщина активно готується до початку опалювального сезону

352

Триває підготовка до опалювального сезону 2023-2024. Зокрема, днями відбулася робоча поїздка начальника управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Василя Венського до Володимирського району.

Для початку, головний комунальник області оглянув початок робіт у центральній частині міста Володимир. Саме там проводять реконструкцію теплових мереж котельні на вул. Шевченка, 8-К – Ковельській, 12-К. Також проінспектував котельню на вулиці Сагайдачного, де реалізують проєкт по технічному переоснащенню котельні із заміною котлів. Зокрема, даний об’єкт буде переведений на альтернативні джерела енергії (щепу).

Окрім того, побували в котельні на вул.14-ї Князівської бригади, яка працює в автоматичному режимі з повною відсутністю персоналу на об’єкті. Цього року планується перевести на аналогічний режим роботи ще дві котельні міста. Усі вони будуть керуватися автоматично через єдиний пункт диспетчеризації.

Опісля начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації оглянув реконструкцію котелень 66-го кварталу та 15-го мікрорайону міста Нововолинськ. За сприяння міжнародних грантів, коштів міського бюджету та власних коштів підприємства там завершується встановлення 2-х твердопаливних котлів (на кожній) загальною потужністю 4,0 Мвт. Проект виконаний на 90 %. Решту робіт по зовнішньому оздобленню та благоустрою планують закінчити до початку опалювального періоду 2023-2024рр.

«Під час робочої поїздки зустрівся з керівництвом місцевих громад, де обговорили ряд нагальних питань. Зокрема, реконструкція теплових мереж, відшкодування різниці у тарифах на теплопостачання, заборгованість за спожитий природний газ, а також покращення рівня проплати населення за спожиті комунальні послуги. Можу констатувати, що на Володимирщині активно готуються до нового опалювального сезону!», – зауважив Василь Венський.

Слід зазначити, що відповідні заходи проходять в рамках виконання розпорядження начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка від 26 травня 2023 року № 237 «Про підготовку господарства області до опалювального періоду 2023-2024 років».