Головна Листи Володимирський ЦНАП став енергонезалежним завдяки Програмі EGAP

Володимирський ЦНАП став енергонезалежним завдяки Програмі EGAP

366
default

В межах проєкту з енергонезалежності швейцарсько-української Програми EGAP днями на даху Володимирського центру надання адміністративних послуг  було змонтовано обладнання із сонячними панелями. 

Володимир-Волинська міська територіальна громада, як учасниця Програми EGAP, стала однією із восьми громад Волині, які отримали обладнання резервного живлення для місцевого ЦНАПу.

Відтак працівники центру надання адміністративних послуг зможуть працювати незалежно від ситуації в загальній енергосистемі України. Адже отримуватимуть резервне живлення від сонячних панелей, встановлених на даху.

Таке рішення забезпечить безперервне надання адміністративних послуг мешканцям у разі повторних обстрілів критичної інфраструктури, а в літні дні – економію бюджетних коштів. Бо ЦНАП отримуватиме електроенергію від сонця.

Енергонезалежність ЦНАП — це про енергозбереження, швидкий доступ до державних послуг за будь-яких умов та нові підходи в цифровізації України.

©️ Програма EGAP фінансується Швейцарією та впроваджується Фондом Східна Європа в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Фондом Innovabridge від 2015 року.  Програма цифровізує 44 пілотних громади в шести цільових регіонах: Волинському, Вінницькому, Дніпропетровському, Луганському, Одеському та Чернігівському.