Головна Листи Волонтер з Волині отримав урядову нагороду

Волонтер з Волині отримав урядову нагороду

590

Очільнику громадської організації «Жест допомоги» Ярославу Котилку оголошено Подяку прем’єр-міністра України за волонтерську діяльність.

Сьогодні перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко зустрівся з уродженцем Володимирщини та вручив йому урядову відзнаку.

«Те, що ви робите для нашої держави, особливо в такий нелегкий час – дуже важливо. Тож за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та забезпечення потреб ЗСУ вам оголошена Подяка від прем’єр-міністра України», – сказав Сергій Мовенко.

Слід зазначити, що Ярослав Котилко ініціював проведення на Ковельщині щорічних заходів для осіб з інвалідністю «Єдність». Ця ініціатива покликана об’єднати осіб з інвалідністю з усієї України, надати їм підтримку та можливість відпочити.

У 2023 році представники ГО «Жест допомоги» провели тренінги з:

  • безпеки для осіб з інвалідністю (відвідали 85 людей),
  • надання першої медичної допомоги для людей з інвалідністю (72 особи),
  • юридичної обізнаності осіб з інвалідністю (50 людей).

Від початку повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України Ярослав Котилко залучив понад 4 мільйона гривень для допомоги військовим. Було придбано автомобіль Hyundai Terracan для військової частини А6175, автомобіль Land Rover для військової частини A0693 та Hyndai НІ для військової частини А4005.

Також волонтер організував передачу гуманітарного вантажу для цивільного населення, що постраждало від російської агресії у Черкаській, Сумській та Донецькій областях. Окрім того, він зібрав та передав для військової частини №3057 Національної гвардії України майже 4 тони продуктових наборів, засоби особистої гігієни, спальні мішки та одяг.