Головна Листи Волинські податківці щоденно інформують представників бізнесу про вимоги до застосування РРО/ПРРО

Волинські податківці щоденно інформують представників бізнесу про вимоги до застосування РРО/ПРРО

192

Для платників податків Волині щодня у робочі дні працює телефонна «гаряча» лінія з питань застосування РРО /ППРО під час здійснення господарської діяльності.

За номером телефону у м. Луцьку (0332) 777-131 із 14.00 до 15.00 кожен платник податків зможе отримати повну інформацію щодо особливостей застосування РРО та обліку готівкових операцій. У Головному управлінні ДПС у Волинській області звертають увагу господарюючих суб’єктів на відновленні відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закону).

Зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції,
передбачені п. 1 ст. 17 Закону. Умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі. Нагадаємо, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

 

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області