Головна Листи Волинські рятувальники провели навчання щодо ліквідації пожежі та проведення аварійно-рятувальних робіт на...

Волинські рятувальники провели навчання щодо ліквідації пожежі та проведення аварійно-рятувальних робіт на одній із котелень

698

Невдовзі розпочнеться опалювальний сезон і необхідно бути готовим до надзвичайних ситуацій різного роду. Саме тому вчора, 4 жовтня, в області відбулися навчання сил і засобів цивільного захисту на одному з об’єктів теплопостачання.

Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

Зокрема, волинські рятувальники практично відпрацювали сценарій ліквідації пожежі та проведення аварійно-рятувальних робіт на одній із котелень Луцька, адже особлива увага сьогодні – до населених пунктів із централізованим теплопостачанням.

У навчаннях взяли участь понад 30 рятувальників, залучено 8 одиниць техніки.

По завершенні відбулося виїзне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, учасники якої підбили підсумки навчань та деталізували усі аспекти дій органів управління та сил Луцької місцевої ланки Волинської територіальної підсистеми з ліквідації небезпек такого характеру.