Головна Листи За три дні проведення десятих ювілейних Європейських днів добросусідства зафіксували більше 32...

За три дні проведення десятих ювілейних Європейських днів добросусідства зафіксували більше 32 тисяч перетинів кордону

5552

Керівництвом Шацького району підведені підсумки проведення Європейських днів добросусідства, що тривали в період з 9 по 11 серпня 2019 року на тимчасовому пункті перетину кордону «Адамчуки-Збереже» між Україною та Польщею на річці Західний Буг.

За інформацією Луцького прикордонного загону за три  дні через тимчасовий пункт пропуску «Адамчуки-Збереже» перетнуло кордон 32 234 тисячі громадян в обох напрямках.

Усі громадяни пропускались за документами, дійсними для перетину державного кордону. Окрім громадян України та Польщі були з інших 15 країн, зокрема: Автсралії, Німечини, США, Китаю.

Подорожуючі, в тому числі, і велосипедисти, в основному слідували з метою відпочинку та туризму, а саме: відвідати Шацькі озера, поближче познайомитись з традиціями та побутом нашої країни, а також для здійснення закупів.

Підсумком проведення Європейських днів добросусідства є те, що
місцеве населення прикордонної території як Шацького району, так і Влодавського повіту зацікавлене у будівництві переходу саме в цій місцевості.
Отже, питання будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон “Адамчуки-Збереже” підтримується не лише на місцевому, а й на державному рівнях. Адже він дасть свій економічний ефект від функціонування, поглибить міжнародний контакт, сприятиме розвитку
туристичної галузі та рекреаційних територій України та Польші.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.