Головна Листи Запрошуємо на відкриття кар’єрного хабу для жінок “ВОНА” в Луцьку

Запрошуємо на відкриття кар’єрного хабу для жінок “ВОНА” в Луцьку

738

23 грудня об 11.00 год. відбудеться відкриття кар’єрного хабу “ВОНА хаб” в Луцьку для жінок, що постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

Адреса відкриття хабу: вулиця Шота Руставелі 9, місто Луцьк.

У хабі жінки зможуть безкоштовно отримати індивідуальну конфіденційну консультацію кар’єрної радниці та допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу, підтримку психологинь проєкту, можливість пройти професійні курси, які допоможуть здобути нові знання, навички чи навіть професію.

ВОНА хаб – проєкт, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA). Відкриття хабу в Луцьку є можливим завдяки партнерству з Луцькою міською радою та Благодійним фондом «Батерфлай».

Під час відкриття хабу представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з:

координаторкою ВОНА хабу – щодо важливості відкриття такого простору;

кар’єрною радницею – про те, як будуть знійсюватися конфіденційні консультації жінок та допопога із пошуком роботи;

психологинею хабу щодо важливості надання психологічної допомоги;

представниками Луцької міської ради про важливість такого простору для Луцька та області;

представниками благодійного фонду «Butterfly», який надає допомогу зокрема у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Назва ВОНА хабу складається з перших літер 4 слів – вільна, окрилена, незалежна, амбітна. Команди хабів працюють над тим, аби саме так себе почували клієнтки після відвідування.

Проєкт спрямовано на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства, знаходяться у групі ризику або у складних життєвих обставинах.

Контакти для зв’язку зі ЗМІ: Галан Ліна Вікторівна, координаторка ВОНА хаб у місті Луцьк

тел. +380506023308