Головна Листи Знайомство з чарівним світом флористики в рамках проєкту «Підприємливі діти: Луцьк –...

Знайомство з чарівним світом флористики в рамках проєкту «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін»

471

У рамках міжнародного проєкту «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін» у Луцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 29 компенсуючого типу відбувся прекрасний майстер – клас з флористики.

Познайомила «підприємливих дітей» з чарівним світом флористики та розповіла про особливості професії власниця студії квітів та декору «With Love» Ірина Попович.

Пані Ірина дуже закохана у свою справу та зуміла своє хобі перетворити на прибутковий бізнес. Адже без квітів не обходиться жодна визначна подія у нашому житті! Вони незмінно супроводжують свята, події, цікаві зустрічі, дають можливість висловити наші почуття та подарувати незабутні емоції близьким людям.

Для створення букетів і композицій однієї лише любові до квітів недостатньо. Потрібно володіти образним мисленням, уявою, смаком та необхідними знаннями про витончене поєднання колірної палітри, текстури, та ароматів. Це є ключем для створення гармонійних та виразних композицій!

Пані Ірина поділилася своїми професійними знаннями, секретами та особливостями догляду за квітами. Учасники майстер-класу почули легенди про нарциса та морозника!

«Підприємливі діти» під керівництвом Ірини Попович створювали чарівні композиції. Для цього майстер-флорист підготувала спеціалізовані інструменти та матеріали, а саме: нарциси, морозник, евкаліпт, гілочки абрикоса, ножиці для обрізки стебел, відеречко з флористичною губкою, декоративну поливалку, стрічки для фіксації та декорування.

Діти з радістю занурилися у неповторну атмосферу, краси та гармонії, отримали емоційну насолоду та створили прекрасну флористичну композицію!

Додатково.

Луцьк став першим містом України, яке є учасником міжнародного проєкту “Підприємливі діти”.

Заходи цього проєкту передбачені Програмою підтримки малого і середнього підприємництва Луцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки.

Організаторами проєкту: муніципалітет міста Люблін, Луцька міська рада, Університет імені Марі Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), Волинський національний університет імені Лесі Українки та громадська організація «Ефект дитини».

 

Департамент економічної політики

(720 260, 721 260)