Головна Медицина У Камінь-Каширському районі функціонує центр вакцинації населення – щоденно та без вихідних

У Камінь-Каширському районі функціонує центр вакцинації населення – щоденно та без вихідних

1155

У Камінь-Каширську на базі місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини облаштовано Центр масової вакцинації населення. Відтепер, за адресою вул. Шевченка, 4 – щоденно та без вихідних з 9.00 до 19.00 год. жителі району мають можливість імунізуватися від COVID-19.

Контактні номери Центру: 067 61 76 509; 095 61 76 509.

Станом на сьогодні щеплення здійснюються наявними вакцинами «Сomirnaty/Pfizer» та «CoronaVac». Очікується нова поставка вакцини «Moderna».

Крім того, продовжують функціонувати тимчасові пункти щеплення. На заявки професійних груп та колективів організовано здійснюють виїзди мобільні бригади.

Керівники облдержадміністрації та Камінь-Каширської райдержадміністрації вкотре закликають краян поставитись до питання вакцинації максимально серйозно та усвідомлено. У кожного з нас є батьки, рідні та близькі, які, можливо мають низку супутніх захворювань. Вони – перед усім у зоні ризику.

Зателефонуйте та проконсультуйтесь зі своїм сімейним лікарем. Дізнайтесь про ризики та загрози вірусу COVID-19 та його мутованого штаму «Дельта». Не робіть поспішних висновків та не поширюйте фейкову інформацію, почуту на ринку, в супермаркеті чи транспорті. Довіряйте лише перевіреним джерелам. Вакцинація на сьогодні – єдиний ефективний метод у боротьбі проти короновірусу. Будьте свідомі. Будьте здорові.

До слова, 5 серпня у Камінь-Каширській громаді здійснено 180 щеплень.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації