Головна Освіта Волиняни відправились у Влодар, що у Польщі для навчання туристичному брендуванню

Волиняни відправились у Влодар, що у Польщі для навчання туристичному брендуванню

2193

Триденний навчальний візит триває у рамках проєкту «Українсько-польське поозер’я – край легенд: відкрий та насолоджуйся незвіданим» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Волинську делегацію очолює голова обласної ради Григорій Недопад. Він зазначив, що досвід польських сусідів у сфері створення і просування туристичних продуктів буде надзвичайно цінним для волинян. «У Польщі туризм – це уже повноцінна галузь економіки, яка приносить прибутки і створює нові робочі місця. Нам не зайве перейняти цей досвід. Тим більше, що є нагода опанувати цю науку на практиці. Недавно ми стали учасниками нового проєкту, і будемо, разом з нашими польськими партнерами створювати спільний туристичний продукт на базі озер українського-польського прикордоння», – зазначив Григорій Недопад. 

Програма навчального візиту передбачає офіційну зустріч волинян з урядниками гміни Влодава, огляд озер, які увійшли до спільного проєкту, відвідини популярних туристичних об’єктів, зокрема, агросадиб, музеїв під відкритим небом, а також Національного природного парку «Розточчя».