Головна Медицина У Луцьку проходить V чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі-2021»

У Луцьку проходить V чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі-2021»

801

Цьогоріч 12 команд з різних куточків Волині змагаються за перемогу, аби в ході змагань підвищити свою професійну майстерність та перевірити свої знання і практичні навички з надання екстреної медичної допомоги.

З привітаннями до учасників змагань, що розпочалися сьогодні, 24 вересня, на базі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», звернулися  заступниця голови облдержадміністрації Вікторія Левчук, голова обласної ради Григорій Недопад та доктор медичних наук, завідувач відділу Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України» Віталій Крилюк.

Відтак, у виконанні 6 конкурсних завдань взяли участь команди Луцьких міських відділень ЕМД №1 та №2, відділу медицини катастроф, а також бригади Маневицького, Турійського (п.Купичів), Любомльського, Камінь-Каширсього (п.Піщане), Старовижівського (п.Сереховичі), Ратнівського (п.Заболоття), Ківерцівського, Горохівського (п. Шклінь) та Нововолинського відділень ЕМД.

За словами директора Комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради Володимира Шмаля, завдання, передбачені програмою змагань, максимально наближені до реальних умов. Кожна бригада у ході змагань відпрацьовує навички з надання різних видів екстреної медичної допомоги, зокрема, допомоги при гострій серцево-судинній патології, травмах, реанімаційних заходах у дитини, хворим на Covid-19, при надзвичайній ситуації з великою кількістю потерпілих тощо.

До слова, у минулому році у зв’язку з карантином «Волинські медичні ралі» не проводились. Цьогоріч, як сказав Володимир Шмаль, всі учасники змагань мають щеплення від Covid-19.

Заступниця голови облдержадміністрації привітала учасників змагань та побажала успіхів і перемог. Вікторія Левчук наголосила, що від професійності та оперативності бригад екстреної медичної допомоги під час реальних викликів часто залежить життя людей. Відтак, під час таких змагань як «Волинські медичні ралі» медики можуть перевірити свої знання та навички, аби і надалі надавати потерпілим та хворим якісну ефективну екстрену медичну допомогу.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації