Головна Політика На вулиці Варшавській у Ковелі планують розмістити об’єкт дорожнього сервісу

На вулиці Варшавській у Ковелі планують розмістити об’єкт дорожнього сервісу

1065

На вулиці Варшавській планують розмістити об’єкт дорожнього сервісу

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єкта дорожнього сервісу та офісних приміщень по вулиці Варшавській в місті Ковелі Волинської області (біля ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти»)» (Скачати)
Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: приватний підприємець, архітектор Пекарчук Петро Петрович
Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 25 червня 2020 року № 68/48 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Варшавській (біля ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти»)»
Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.
Основні техніко-економічні показники проекту:Земельна ділянка, на яку розроблено детальний план території, розміщена в південно-західній частині міста, має площу 0,2081 га і перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для будівництва об’єкту сервісного обслуговування (кадастровий номер 0710400000:14:011:0019). На території планується нове будівництво станції технічного обслуговування автомобілів з офісними приміщеннями.Площа забудови земельної ділянки складатиме 633,0 кв.м, площа мощення – 1412,0 кв.м, площа озеленення 205,0 кв.м. Для належного обслуговування об’єкту передбачається влаштування майданчиків для паркування автомобілів на 8 машиномісць.
Проект складається з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:Схема розташування території у планувальній структурі містаСхема планувальних обмеженьПроєктний планСхема інженерної підготовки та вертикального планування територіїТекстові матеріали:Пояснювальна запискаЗ детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 24 вересня 2021 року по 25 жовтня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 25 жовтня 2021 року.
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єкта дорожнього сервісу та офісних приміщень по вулиці Варшавській в місті Ковелі Волинської області (біля ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти»)» відбудуться 19 жовтня 2021 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради»

Джерело