Головна Медицина У селі Полиці Камінь-Каширського району відкрили нову амбулаторію

У селі Полиці Камінь-Каширського району відкрили нову амбулаторію

1090

У селі Полиці Камінь-Каширського району 18 серпня 2021 року відбулось свято відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини, на яке завітав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Реконструкцію будівлі під Полицівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Волі, 5А здійснили за кошти субвенції з державного бюджету на реформування регіональних систем охорони здоров’я. Зокрема, мова про спільний з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкт «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Загальна вартість виконаних робіт понад 11 млн грн.

Тож для місцевого населення відтепер доступна сучасний медзаклад, у якому надаватимуть якісні медичні послуги, адже усі амбулаторії, які модернізуються в рамках проекту Світового банку, укомплектовуються медичним обладнанням та меблями. Окрім цього, приміщення збудоване відповідно до європейських стандартів та вимог щодо інклюзивності.

Обслуговуватиме амбулаторія близько 3,5 тис. населення із 5-ти прилеглих сіл: Полиці, Гута-Боровенська, Голоби, Іваномисль, Оленине. Розрахований медзаклад на 2 сімейних лікарня, але нині працює поки що 1.

Тут облаштовані кабінети сімейних лікарів і медперсоналу, реєстратура, пункт профілактичних щеплень, маніпуляційна, гінекологічний кабінет, перев’язувальна, приміщення для обсервації пацієнтів з інфекційними захворюваннями. До слова, у пункті щеплень за останню добу щепили від COVID-19  60 осіб.

«Вітаю вас з такою гарною подією, дякую усім, хто долучився до будівництва амбулаторії. Усі роботи виконано гарно та якісно. Медичним працівникам бажаю вдячних пацієнтів, а мешканцям – відвідувати амбулаторію лише з профілактичною метою. Усім міцного здоров’я! Не забувайте, аби захиститися від COVID-19 треба вакцинуватися. Дуже добре, що у вас тут є пункт щеплень», – сказав, оглянувши амбулаторію, Юрій Погуляйко.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.