Головна Право Волинські криміналісти отримали сучасне технічне обладнання від Консультативної місії ЄС

Волинські криміналісти отримали сучасне технічне обладнання від Консультативної місії ЄС

1266

Робочі станції та фотоапарат правоохоронцям передали старший радник з питань кримінальних розслідувань Юха Лаллі (Фінляндія) та експерт з кримінальних розслідувань Максим Ощепков Консультативної місії Європейського союзу.

До ГУНП у Волинській області вони завітали вчора та зустрілися із співробітниками слідчого управління й сектору міжнародного поліцейського співробітництва.

Юха Лаллі висловив сподівання, що Європейський Союз ще неодноразово підтримуватиме волинських поліцейських.

«Ми колеги, а не наглядачі, тому наша місія допомагати. Маю надію, що техніка стане вам в нагоді й полегшить роботу», – зауважив радник з питань кримінальних розслідувань.

Отримали техніку заступник начальника слідчого управління поліції Волині Олександр Лук’янчук та керівник сектору криміналістичного забезпечення Леонід Пустовіт.

Вони від імені керівництва ГУНП висловили подяку за підтримку та допомогу Консультативної місії ЄС.

Волинські криміналісти отримали сучасне технічне обладнання від Консультативної місії ЄС

Олександр Лук’янчук, зазначив, що обладнання допоможе оперативніше обмінюватись слідовою інформацією між підрозділами ГУНП у Волинській області, фіксувати її за роками та, відповідно, визначати серійність вчинення кримінальних правопорушень та причетність певних осіб до скоєння злочинів.

За словами Леоніда Пустовіта, техніка прибула дуже вчасно, оскільки нині в Україні впроваджується підсистема «Слід» Порталу Національної поліції України, це сприятиме розкриттю злочинів по гарячих слідах.

Під час зустрічі присутні обговорили особливості правоохоронних систем України та Фінляндії, поділились досвідом розслідування тяжких злочинів й домовились про подальшу співпрацю.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело