Головна Наради, сесії День депутата – найкращий спосіб спілкування із виборцями

День депутата – найкращий спосіб спілкування із виборцями

3256

Минулого тижня на території Світязької та Грабівської сільських рад під керівництвом голови Шацької районної ради Сергія Карпука відбувся перший виїзний День депутата Шацької районної ради сьомого скликання. Участь у заході взяли дванадцять депутатів (з 26-ти) районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради, Піщанський, Світязький та Грабівський сільські голови.

Захід проводився відповідно Плану роботи районної ради на 2017 рік з метою вивчення та з’ясування актуальних проблем розвитку територій, ознайомлення із діяльністю об’єктів, які функціонують на території Шацького району. Цей день відбувся за досить насиченою програмою, яка була заздалегідь похвилинно запланована. Спершу депутати відвідали та познайомилися з роботою ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь. Зустріла делегацію депутатів у фойє цього навчального закладу Ніна Озімок, заступник директора. Вона провела екскурс по школі, що включав відвідини актового залу, бібліотеки, стортзалу, їдальні, санвузла, трьох класів, в яких у рамках проекту замінено батареї. Захопливою і цікавою була розповідь Олени Корусь про роботу шкільного музею.

Наступною зупинкою був огляд ЗОШ І-ІІ ст. с. Підманове та місцевого ФАПу. На даний час у школі проводиться утеплення фасаду, а у добудованій частині облаштовано санвузол та котельню. У ФАПі теж ремонт: змуровано грубку, проводиться нова проводка. Серед проблем, на які була звернута увага депутатів, це великі дерева, що ростуть перед приміщенням закладу, які створюють сильний затінок та руйнують дах.
Територія Грабівської сільської ради зустріла гостей спершу зразковим ФАПом. Це, мабуть єдиний медпункт в районі, який облаштований за усіма стандартами та нормами. Поспілкувалися депутати і з викладачами та дітками ЗОШ І-ІІ ст. сіл Грабове та Смоляри-Світязькі, а також ЗОШ І ст. с. Голядин. Ознайомилися з роботою ТОВ «Зендер-Україна», яке займається видобутком сапропелю в озері Прибич.

По завершенню огляду об’єктів двох сільських рад Сергій Карпук провів підсумкове засідання. Обговорюючи проведення Дня депутата, районні обранці відзначили доцільність організації таких заходів, адже завдяки їм вони на власні очі матимуть можливість побачити, як розвиваються громади, працюють бюджетні та комунальні установи, куди спрямовуються кошти районного бюджету, які проблеми дошкуляють. Депутати району висловили намір і бажання підставити плече в розв’язанні цих проблем.

Захід такого напрямку додав депутатам позитивних вражень щодо умов навчання, побуту установ, натхнення для подальшої реалізації своєї діяльності та започаткував неабияку кількість нових ідей в подальшому розвитку району.

Ліана МИСЮРИНА