Головна Наради, сесії Про стан готовності загальноосвітніх закладів Шацького району до нового навчального року

Про стан готовності загальноосвітніх закладів Шацького району до нового навчального року

2579

28 серпня 2013 року на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Плейтуха, яка відбувалася за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації  Анатолія Павлея та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, йшлося про стан готовності загальноосвітніх закладів району до нового навчального року.

Як поінформував Анатолій Дмитрович, відповідно до наказу  від 29.05.2013 року №1/117 «Про підготовку закладів освіти до роботи в новому 2013-2014 навчальному році та в зимовий період» при відділі освіти райдержадміністрації створена робоча група по моніторингу шкіл. У серпні було підписано відповідні акти готовності шкіл до нового навчального року. До 25 серпня було проведено також набір учнів до 1 і 10  класів (цього року першокласниками стануть 208 дітей) та забезпечено раціональне комплектування  класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів. Всі школи району на 100% забезпечені педагогічними кадрами. Для підвезення учнів до навчальних закладів буде залучено 5 шкільних автобусів, які знаходяться в задовільному стані. Це дозволить забезпечити 100% підвезення учнів, які знаходяться за межею пішохідної доступності. Важливим залишається питання дитячого харчування. З метою належного функціонування харчоблоків закуплено посуд та технологічне обладнання на суму 13 тис. грн. Загальноосвітні школи району у необхідних об’ємах забезпечені паливом. До початку навчального року проведено  ряд комплексних заходів з облаштування стадіонів, спортивних і дитячих майданчиків, у загальноосвітніх закладах  утеплено всі надвірні туалети.

Підсумовуючи нараду, Віктор Павлович наголосив, що з метою вдосконалення правових та організаційних засад розвитку освіти в Україні указом Президента України Віктора Януковича від 25 червня 2013 року №344/2013 схвалено Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року. Визначено мету, стратегічні напрями та основні завдання, на виконання яких має бути спрямована  в районі реалізація державної політики у сфері освіти.

Олена Гуж, завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю РДА.