Головна Наради, сесії В центрі уваги робочої наради – питання бюджету, війська і доріг

В центрі уваги робочої наради – питання бюджету, війська і доріг

3939

5 жовтня перший заступник голови Шацької РДА Сергій Сидорук провів оперативну нараду з керівниками установ та закладів району. У роботі зібрання взяв участь голова Шацької районної ради Сергій Карпук.

Першим мало розглядатися питання роботи за звітний період цього року ДП «Шацьке УДЛГ». Але воно в черговий раз було зняте з порядку денного, оскільки керівник закладу знову не з’явився на нараду. Вже втретє. Сергій Сидорук розглядає можливість виправити ситуацію, звернувшись до керівництва обласного управління лісового та мисливського господарства.
Про стан виконання заходів, що пов’язані з призовом на військову службу за контрактом, та про підготовку до призову на військову службу в Збройні сили України на території району доповідав Василь Матвійчук, військовий комісар Шацького РВК. За його словами, планове завдання на військову службу за контрактом для Шацького райвійськкомату на ІІІ квартал 2016 року склав 14 чоловік. Станом на 30 вересня було призвано та зараховано до лав Збройних сил України 8 чоловік, що складає 57% від загальної кількості планового завдання. На виконання Указу Президента щодо призову громадян України призовного віку на строкову військову службу до лав Збройних сил України, наказу військового комісара Шацького районного військового комісаріату «Про призов громадян 1989-1998 р.н. на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2016 року» визначений термін проведення призову осінню 2016 року – з 3 жовтня по 30 листопада. В ході проведення підготовчих заходів до призову проводиться оповіщення призовників з метою уточнення облікових даних та проходження медичної військово-лікарської комісії на визначення придатності до військової служби. В Шацькому РВК, згідно з поданими списками органами місцевого самоврядування підлягають оповіщенню 233 чоловіка. Станом на 30 вересня оповіщено 75 осіб, але з цієї кількості до Шацького РВК прибуло 28 осіб (лише 4 пройшли медичне обстеження в Шацькій районній лікарні, 2 з них направлені на дообстеження у Волинську обласну лікарню). Низький рівень неявки призовників обумовлений тим, що в сільських та селищній радах спеціалісти, відповідальні за військовий облік, недостатньо активно займаються оповіщенням призовників, а оповіщаються в основному ті, хто призиватися не буде (призовники віком 18-19 років). Потенційні призовники (20-27 років), зі слів відповідальних за військовий облік, знаходяться на заробітках за кордоном. Списки щодо розшуку призовників цієї категорії були направлені до Шацького районного відділення поліції. На даний час триває їх пошук.

Володимир Федчишин, начальник Шацької дорожньої дільниці Любомльського АВТОДОРу, поінформував про стан підготовки доріг по експлуатації в осінньо-зимовий період. Дорожники на даний час мають 50%-й запас суміші (пісок, сіль) для очистки доріг від снігу в зимовий період. Накопичується і пальне для роботи спецтехніки. До речі, їх в установі нараховується 11 одиниць. Утім, є проблеми – немає кому працювати, адже водії розраховуються. Хоча середня заробітна плата начебто не така вже й мала, як для району – 2 450 грн. Керівництво Шацької дорожньої дільниці зверталося за допомогою по залучення осіб, з числа безробітних, до Шацького районного центру зайнятості. Результатів поки що немає. Користуючись нагодою, Володимир Васильович просив присутніх направляти знайомих, близьких людей до них на роботу.

Олександр Бебко, начальник фінансового управління Шацької РДА, розповів про попередні підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців цього року. За його словами, він виповнений на 109%. Детальніше це питання буде розглянуто на колегії Шацької РДА, про що і проінформує наша газета.

Віктор ГРИЦЮК.