Головна Військо Урочисто провели на службу двох строковиків

Урочисто провели на службу двох строковиків

2737

Розпочався осінній призов до армії. 4 жовтня у Шацькому районному військовому комісаріаті урочисто провели на строкову службу до лав Збройних сил України двох призовників. Мешканцям Шацька Володимиру Лук’янчуку та Олександру Бондарчуку побажали благополучної служби і швидкого повернення додому Василь Матвійчук, комісар Шацького районного військового комісаріату, Сергій Кужель, заступник голови Шацької райдержадміністрації, Людмила Цевух, секретар Шацької селищної ради. Від селищної ради призовникам вручили пакети з речами першої необхідності.

Теплим напутнім словом привітав майбутніх захисників Вітчизни голова громадської організації «Ветерани АТО Шацького району» Ярослав Крат. Подякував за вчинок, який заслуговує на повагу, порадив не сумувати через розлуку з рідними.
– Свого часу мене так само проводжали в армію. Спочатку був страх і почуття невизначеності, а згодом мені настільки сподобалася служба, що я став контрактником. І мама писала мені листи з проханням повернутися додому. Коли мине термін вашої служби, ви приїдете до Шацька сильними, змужнілими, справжніми чоловіками і почуватимете себе на голову вищими від ровесників, – відзначив Ярослав Іванович.

Учасник АТО традиційно пов’язав призовникам синьо-жовтий прапор.
Завершилися урочисті проводи молитвою за майбутніх захисників. Отець Роман Скірак, настоятель парафії святого Архістратига Михаїла УПЦ КП смт Шацьк, благословив хлопців на службу, окропив свяченою водою і подарував іконки.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.