Головна Наради, сесії В Шацьку скоро розпочнеться завершення реалізації великого інвестиційного проекту

В Шацьку скоро розпочнеться завершення реалізації великого інвестиційного проекту

3265

23 жовтня під головуванням першого заступника голови Шацької РДА Віктора Плейтуха відбулася чергова оперативна нарада за участю заступника голови РДА Володимира Бугайчука, голови Шацької районної ради Сергія Карпука, селищного і сільських голів, керівників районних установ і організацій.

Військовий комісар Шацького райвійськкомісаріату Василь Матвійчук поінформував присутніх про стан виконання заходів на території району, що пов’язані з призовом на військову службу за контрактом та про стан призову на військову строкову службу до Збройних сил України. Планове завдання на військову службу за контрактом для Шацького РВК на 4 квартал 2017 року складає 5 чоловік (3 проходять медичний огляд, 2 кандидати проходять вивчення). З 2 жовтня по 30 листопада в Шацькому районі проводиться осінній призов на строкову військову службу в Збройні сили України. В армію призвуть придатних за станом здоров’я юнаків 1990-1999 років народження. Планове завдання для Шацького РВК складає 8 осіб. Згідно з поданими списками в райвійськкомат органами місцевого самоврядування підлягає призову 272 осіб. 158 призовників, які не з’явилися в Шацький РВК для проходження військово-лікарської комісії, подано для розшуку в Національну поліцію.

– На виконання вимог розпорядження начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України на адресу Волинського ОВК надійшов затверджений командувачем військ оперативного командування «Захід» орієнтовний розподіл додаткового планового завдання під час призову громадян на строкову військову службу до ЗСУ та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2017 року. Таким чином планове завдання для Шацького РВК збільшено на 2 призовника. Терміни відправки додаткових команд будуть доведені після прийняття Кабінетом Міністрів відповідного розпорядження, – повідомив доповідач.

Шацький селищний голова Сергій Віннічук інформував про стан реалізації інвестиційних проектів щодо соціально-економічного розвитку району, які здійснюються з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку державного та обласного бюджетів, в тому числі проектів за програмою «Здійснення природоохоронних заходів на 2017 рік», проектів з будівництва, реконструкції та ремонту доріг та формування інфраструктури Шацької ОТГ (докладно про це газета писала в попередніх номерах. – Ред.). Зі слів Сергія Миколайовича можна стверджувати, що ситуація перейшла в робочу площину – кошти освоюються, а значить є надія, що не повернуться назад.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Шацькій райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року інформувала Лариса Демакова, керівник апарату РДА. Аналіз проведеної роботи свідчить про збільшення кількості пропозицій, заяв та скарг в райдержадміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року (надійшло 272 звернення, що на 75 більше). Від пільгової категорії населення надійшло 82 звернення (докладніше про це у наступному номері газети. – Ред.).

Про сприяння у працевлаштуванні соціально-вразливих категорій безробітних інформувала Мирослава Терета, директор Шацького районного центру зайнятості. Станом на 1 жовтня 2017 року в установі перебувало 123 особи зазначеної категорії. За 9 місяців за послугами до центру звернулося 135 соціально-незахищених безробітних, з них 89 осіб працевлаштовано.

Про хід будівництва лісових доріг у 2017 році інформував Андрій Самолюк, директор ДП «Шацьке УДЛГ». Він зазначив, що розробку проекту по цьому будівництву проводило Державне підприємство Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор», вартість якого складає 35,0 тис. грн. Перший етап будівництва проходив у 2016 році, а на 2017 рік було прийняте рішення провести другий етап будівництва – облаштування лісової дороги білощебеневим покриттям. За словами директора, на цьому етапі дорога вже майже завершена та буде найближчим часом введена в експлуатацію.

Прес-служба Шацької РДА

P.S. Шацький селищний голова Сергій Віннічук прокоментував редакції нашої газети ситуацію щодо реалізації в смт Шацьк проекту з розширення в селищі існуючої каналізаційної мережі (каналізування вулиць, прилеглих до озер, в рамках спільного міжнародного проекту Польщі, Білорусі та України) та відновлення вулиць з ґрунтовим покриттям, задіяних в каналізуванні.
– На сьогодні відбувся тендер на проведення робіт із каналізування, в якому взяли участь чотири фірми. На даний час опрацьовуються документи фірми, яка виграла тендер. Як тільки оголосять переможця, в селищі розпочнуться будівельні роботи, вартість яких – майже 7 мільйонів гривень.
Відбуватиметься підключення каналізаційної мережі до дворів та проводитиметься ремонт доріг, які задіяні в каналізуванні.
Жителям селища потрібно буде заплатити до 1 000 гривень – за технічні умови і підключення. Всі роботи планують завершити до нового року.

Мирослава ЦЮП’ЯХ