Головна Наради, сесії Жителів Шацької об’єднаної громади просять долучитися до створення стратегії розвитку території

Жителів Шацької об’єднаної громади просять долучитися до створення стратегії розвитку території

2997

В Шацькій селищній раді триває робота над створенням стратегії розвитку Шацької об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки. 23 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з питання створення стратегії розвитку Шацької ОТГ з участю експерта з центру розвитку місцевого самоврядування у Волинській області Петра Гоцалюка. Відбувся конструктивний діалог між керівництвом Шацької ОТГ, представниками районної влади, підприємцями та активними жителями.

Як відзначив експерт, на цьому етапі важливо провести анкетування мешканців громади, представників бізнесу, аби, врахувавши їхні пропозиції, думки, бачення, визначитися з пріоритетними напрямками розвитку. Зі слів експерта, важливо залучити до опитування максимально можливе коло представників громади – через анкетування, індивідуальні бесіди та групові зустрічі, обговорення. Саме це є запорукою створення реального і соціально прийнятного плану розвитку громади і успішної реалізації в життя його пунктів.

Депутат Шацької районної ради Ольга Сахарук наголосила, що, на її думку, в пріоритеті має бути сфера туризму, розвиток курортної зони та галузь охорони здоров’я, в якій зараз тривають реформи.
На засіданні всі погодилися з думкою, що потрібно працювати над питанням об’єднання в єдиній Шацькій громаді рекреаційно-привабливих територій краю, в тому числі Світязької і Пульмівської сільських рад Шацького району, а також сусідніх – із Любомльського та Старовижівського районів. Скажімо, в Світязькій сільській раді ніхто не розповідає людям про перспективу і переваги розвитку курортної зони Шацьких озер в складі єдиної Шацької громади.

Найближчим часом Шацька селищна рада розпочне опитування громадян щодо визначення основних пунктів стратегії, яка задовольнятиме потреби жителів громади. Керівництво ради наголошує, що думки і бачення людей є важливими, і всі спільні напрацювання неодмінно ляжуть в основу розробки стратегічного плану розвитку громади.

Мирослава ЦЮП’ЯХ