Головна Військо Шацьких призовників урочисто провели на строкову військову службу

Шацьких призовників урочисто провели на строкову військову службу

3128

2 жовтня в Україні стартував черговий призов на строкову військову службу. Триватиме він два місяці – до 30 листопада. На службу до війська призвуть юнаків 1999 року народження, яким на початок призовного періоду виповнилося 18 років, а також громадян, що народилися у 1990-1998 роках, у яких закінчилось право на відстрочку від призову, або не призваних раніше на строкову вiйськову службу за різних обставин.

24 жовтня урочисто провели на службу в армію двох жителів району: Павла Гулюка з смт Шацьк та Олександра Кусіка з села Пульмо.
Призовникам подякували за прийняте ними важливе рішення Василь Матвійчук, військовий комісар Шацького районного військового комісаріату, Володимир Бугайчук, заступник голови Шацької райдержадміністрації, Людмила Цевух, секретар Шацької селищної ради. Вони побажали хлопцям гордо нести звання захисника Батьківщини, сумлінно виконувати присягу на вірність українському народові і повернутися додому сильними і змужнілими. Помолився за юнаків, окропив їх свяченою водою та подарував іконки протоієрей Олександр Черевко, настоятель Свято-Миколаївського храму села Пульмо.

У цьому році до лав Збройних сил планується призвати 6 360 осіб, у Національну гвардію України – 3 500, у Державну спеціальну службу транспорту – 600 осіб. До участі в АТО призвані на строкову службу українці залучатися не будуть.

Мирослава ЦЮП’ЯХ