Головна Освіта 126 учнів Луцького ліцею №28 стали ліцеїстами

126 учнів Луцького ліцею №28 стали ліцеїстами

916

126 десятикласників Луцького ліцею №28 посвятили в ліцеїсти. Свято відбулось на території навчального закладу. Клятву ліцеїста дали хлопці та дівчата з різних областей України.

Привітати їх з цим святом завітала заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк: “Шановні діти! Сьогоднішній день для вас — ще одна сходинка в доросле життя, адже звання “ліцеїст”, яке сьогодні вам присуджено, ставить додаткові вимоги та навантаження, а обрання майбутньої професії – служіння державі. Наша країна переживає нелегкі часи і велика кількість ваших випускників взяла зброю до рук та нині захищає територію нашої країни, наші кордони, тримає небо над нами. Тож я бажаю кожному з вас, щоб омріяна перемога наступила якнайшвидше. Нехай Всевишній посилає вам здоров’я і збуваються ваші мрії. Любові та щастя вам. Нехай успіхи у навчанні будуть якомога кращими”.

Також вона звернулась до батьків ліцеїстів. “Мудрості вам та розуміння ваших дітей. Нехай доля, яку ви допомогли обрати вашим дітям або ж підтримали цей вибір, буде щасливою”, – наголосила Ірина Чебелюк.

Опісля урочистих промов та виголошення клятви ліцеїста, заступник міського голови спільно з військовими, вручили ліцеїстам академічні книги.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)