Головна Освіта Опитування: чи потрібна творча майстерня у Володимирі?

Опитування: чи потрібна творча майстерня у Володимирі?

1053

Активна молодь Володимира ініціює створення  у Володимирі простору для художньої творчості, де кожен охочий зможе займатись мистецтвом, відвідувати художні майстер-класи та заняття з арттерапії абсолютно безплатно. 

Перш ніж розпочати реалізацію проєкту, володимирчан просять пройти опитування, яке створене з метою дізнатися думку мешканців щодо того чи потрібна творча майстерня у Володимирському районі.
“Творча майстерня”- проєкт, спрямований на створення професійно облаштованої та матеріально наповненої художньої майстерні для молоді, осіб з інвалідністю та ВПО, де на безплатній основі будуть проводитись творчі майстеркласи, заняття з арттерапії та буде наданий вільний доступ для творчого самовираження.
Даний проєкт став результатом участі членів молодіжної ради та активних молодих мешканців нашої громади у проєкті “Впливові”, який реалізують 

ГО «Українська академія лідерства» та EasyBusiness спільно з Центром економічного відновлення в межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Проєкт спрямований на комплексну співпрацю між представниками громад, громадськими активістами та місцевою молоддю задля сталого розвитку.

Володимир-Волинська громада стала однією з 25-ти відібраних до участі в проєкті громад, де упродовж кількох місяців молодь проходила навчання на основі спеціально розробленого онлайн-курсу з реальними прикладами про те, як творити проєкти і впливати на якісні зміни у своїх громадах

У підсумку кращі проєкти, за підтримки менторів та експертів, будуть представлені на Форумі – завершальному етапі проєкту «Впливові», під час якого учасники зможуть поспілкуватися з експертами, обмінятися думками і отримають можливість залучити фінансування для реалізації цих проєктів.

Отож, підтримайте проєкт, який написала молодь нашої громади і пройдіть опитування за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSelBDPK9nYscRcpmCOa85zDAvZzT25jioZ7TZO0uDo9DN46wg/viewform